Connect with us

Sporti

Shpërthim në autobusin e gjigandit europian, pak para fillimi të ndeshjes së Ligës së Kampionëve (Foto)

Published

on

Borussia Dortmund është goditur me një lajm të keq pak para fillimit të ndeshjes së Ligës së Kampionëve me Monaco, që fillon nga ora 20:45.

Policia gjermane dhe Borussia Dortmund kanë konfirmuar së ka pasur një shpërthim në autobusin e skuadrës verdhezinj dhe si pasojë është lënduar një person, shkruan Periskopi.

Periskopi do të vazhdojë të ju informojë në çdo qast rreth kësaj ngjarje…

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending