Connect with us

Lajme

Shpërthim i fuqishëm në pallatin e gjyqtarëve në Turqi, ka viktima

Një fëmijë është vrarë dhe të paktën 15 të tjerë janë plagosur në një shpërthim të madh me një makinë-bombë në një qytezë në Turqinë jugore, sipas burimeve zyrtare.

Published

on

Shpërthimi kishte në shënjestër një ndërtesë banimi ku strehoheshin  gjyqtarë dhe prokurorë në Viransehir, në provincën Sanliurfa, e cila kufizohet Sirinë.

Guvernatori i provincës Gungor, Azim Tuna tha për agjencinë shtetërore të lajmeve Anadolu se një fëmijë i moshës 3-vjeç është vrarë.

Vitin e kaluar, qytetet turke janë goditur nga disa sulme terroriste.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending