Connect with us

Lajme

Shpërthen zjarri në aeroportin rus, pas aterrimit të sekretarit amerikan Tillerson

Published

on

Tymi i trashë i zi është shpërndarë mbi aeroportin Vnukovo Rusisë në të cilin ateroi Sekretari amerikan i Shtetit, Rex Tillerson, raporton Reuters.

Në fotografitë e aeroportit mund të shihet se si, vetëm disa minuta para se të ulej avion i Tillerson-it, ka shumë të ngjarë që është djegur bari afër pjeses ku aeroplanët janë të parkuar.

Informacion zyrtar mbi shkakun e zjarrit nuk ka.

Sekretari amerikan i Shtetit u ul në mënyrë të sigurtë, thuhet sipas mediave ruse.

Kremlini ka thënë se nuk ka në plan që Tillerson të takohet me presidentin rus, Vladimir Putin.

Vizita e Tillerson-it në Moskë zhvillohet në mes të krizës së marrëdhënieve ruso-amerikane, pas sulmit të dyshuar kimik në Siri dhe na ndërhyrjes amerikane nga ajri në atë vend.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending