Connect with us

Lajme

Shpërthen bombula e gazit, dy të plagosur

Dy pjesëtarë të një familje mbetën të plagosur në shtëpinë e tyre në Krujë. Në rrethana ende të paqarta ka shpërthyer bombula e gazit. Të plagosurit janë dërguar në spital me disa plagë djegieje, ndërsa policia ka nisur hetimet.

Published

on

Policia tha se ngjarja ka ndodhur një ditë më parë në Cudhi, Krujë, ku ka shpërthyer një bombël gazi në banesën e shtetasit G.M. 50 vjeç.

Për pasojë është dëmtuar shtetasi G.M. i cili ndodhet në Spitalin Ushtarak Tiranë jashtë rrezikut për jetën dhe djali i tij, shtetasi M.M. 11 vjeç, i cili pasi ka marrë ndihmën mjekësore është larguar për në banesë pa probleme.

Nga kryerja e veprimeve hetimore dyshohet se shpërthimi ka ndodhur aksidentalisht sipasojë e rrjedhjes së gazit./Opinion/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending