Connect with us

Lajme

Shpërthen bombola e gazit, plagoset pronarja e banesës

Published

on

Një bombol gazi ka shpërthyer sot në banesën e një 61-vjeçareje. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Isa Boletini” në Vlorë duke shkaktuar plagosjen e gruas.

Sipas policisë së Vlorës, rreth orës 08:35 ka marrë njoftim se ka rënë zjarr në një banesë, dhe pasi ka mbërritur ka konstatuar se shkak ka qenë shpërthimi i bombolës së gazit.

Bëhet e ditur se 61-vjeçarja është dërguar me urgjencë në spital për ndihmë mjekësore, shkruan shekulli. Ajo ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht për shkak të rrjedhjes së bombolës së gazit. Zjarrfikësja ka bërë të mundur fikjen dhe mbylljen e bombolës, pa probleme të mëtejshme.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending