Connect with us

Lajme

Shpërthen bombola e gazit, digjen burrë e grua

Një ngjarje e rëndë është shënuar në një familje në Durrës, në zonën e Shkozetit.

Published

on

 

Bombola e gazit ka shpërthyer në flakë, pasi ka pasur rrjedhje gazi e për pasojë kanë pësuar djegur burrë e grua.

Për pasojë kanë marrë djegie në pjesë të ndryshme të trupit shtetasit M.GJ. 68 vjeç dhe bashkëshortja e tij, shtetësia M.Gj. 58 vjeçe, të cilët ndodhen në Spitalin “Nënë Tereza” Tiranë, por jashtë rrezikut për jetën”, bën të ditur policia.

Ngjarja është konsideruar si aksidentale dhe materialet  i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës./opinion/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending