Connect with us

Lajme

Shpërthen Adriatik Kelmendi, nervozohet me Hashim Thaçin

Gazetari Adriatik Kelmendi ka shënuar në profilin e tij zyrtar rreth presidentit Hashim Thaçi dhe iniciativës së tij për krijimin e Ushtrisë së Kosovës.Kelmendi ka shkruar që presidenti Thaçi duhet të jap dorëheqje.

Published

on

Po interpretohet se ngulja këmbë e Presidentit Thaçi për formimin e Ushtrisë së Kosovës me anë të ndryshimeve ligjore paskëshka qenë ne funksion të presionit ndaj ndërkombëtarëve që çështja e ushtrisë të përshpejtohet.

Nëse e ka pasur për presion, atëherë le të japë edhe dorëheqje siç kishte premtuar.

Ky do të ishte presioni më i fuqishëm ndaj ndërkombetarëve që edhe vetë Thaçin ta marrin seriozisht, që edhe Kosovën ta marrin seriozisht.

Nëse e ka mbështetjen, pastaj mund të kthehet në post sërish lehtësisht.

Por ndërkohë do t’ia bënte një argat të mirë vendit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending