Connect with us

Lajme

Shpend Ahmeti: Çka është kjo zhagitje palidhje

Published

on

Deputeti i zgjedhur i Vetëvendosjes dhe krytetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, ka ironizuar me koalicionin PAN duke thënë se ende nuk po thirret mbledhja e parë e Kuvendit.

Ahmeti pyet se çka ‘është kjo zhagitje palidhje”.

Mesazhi i tij në FB:

Të shtunën u certifikuan rezultatet. Sot e mërkure, ende nuk po thirret mbledhja e parë. Çka është kjo zhagitje palidhje?/Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending