Connect with us

Sporti

Shorti në FA Cup: Manchester United kundër Liverpoolit

Published

on

Është hedhur shorit i “FA Cup” për rundin e katërt, transmeton Periskopi.

Ndeshja më interesante do të jetë ajo mes Manchester Unitedit dhe Liverpoolit. Kjo ndeshje pritet të luhet me 23 apo 24 janar.

Chelsea do të ketë punë të lehtë. Ata do të luajnë kundër Luton Town. Tottenham do të luaj kundër Wycombe Wanderes.

Ja shorti:

Image

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending