Connect with us

Sporti

Shokuese: Nokautohet ylli i futbollit (Foto/Video)

Published

on

Disa pamje shokuese tregojnë yllin e Evertonit, Ross Barkley duke u goditur me grusht në fytyrë gjatë natës së mbrëmshme, disa orë pas fitores 4-2, ndaj Leicester Cityt.

Ende nuk është konfirmuar nëse është Ross Barkley ai i cili shihet në klip dhe nuk dihet nëse bëhet fjalë për natën e kaluar, edhepse data në video shënon dhjetë prill, transmeton Periskopi.

Screengrab from the CCTV

Aftermath of the incident

Here is the clip of Barkley being punched:

Everton më herët gjatë ditës së djeshme shënoi fitore bindëse prej 4-2 ndaj Leicester Cityt. /Persikopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending