Connect with us

Lajme

Shokuese: Gruaja për pak sa nuk goditet nga treni

Published

on

Një grua nga Auckland e Zelandës së Re, ka zgjedhur mënyrën më të keqe për të kaluar nëpër binarë.

Ajo jo vetëm se injoroi sinjalizmin me drita të kuqe dhe sirenën, por as që shikoi në drejtim prej nga vinte treni dhe vazhdoi të ecte mbi binarë, transmeton Telegrafi.

Ky veprim ka mundur t’i kushtonte me jetë, sikur drejtuesi i trenit të mos ndalonte me shpejtësi dhe të shmangte përplasjen.

Videoja është publikuar nga mbrojtësit e rendit, që të ngrihet vetëdija mbi kalimet nëpër këto hapësira.

https://www.youtube.com/watch?v=Y-VaZQcBXoM

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending