Connect with us

Lajme

Shokuese: 3-vjeçari vdes në makinë nga të nxehtit, prindërit e lanë vet për një orë

Published

on

Një djalë 3 vjeçarë ka vdekur pasi është lënë në veturë me temperaturë tepër të lartë në Las Vegas për së paku 1 orë, shkruan DailyMail, tranmseton Periskopi.

Chase Lee, nga Utah është gjetur i vdekur në veturën e cila kishte xhamat krejtësisht të mbyllur dhe ishte e parkuar në Grandvieë në Las Vegas.

Polici Roger Price ka thënë se është tepër vonë për të shpëtuar djaloshin Chase, i cili po vuante nga nxehtësia në momentin kur prindërit e tij e kuptuan se ku ishte ai.

Ai u dërgua në spitalin Rose Siena në të cilin edhe mjekët shpallën vdekjen e tij.

“Sa herë që një fëmijë vdes është aksident tragjik, është diçka që asnjëri nga ne nuk kishte dashur ta shoh”, tha polici Price.

Policia gjithashtu konfirmoi se atë ditë temperatura kishte arritur në 45 gradë, ndërsa gjithashtu thanë se në veturë temperatura kishte arritur në 170 gradë./Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending