Connect with us

Lajme

Shokohen mediat e huaja: Trump sapo doli i pari në sondazhin e fundit

Simpatia për kandidatin Republikan për president të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump po rritet gradualisht.

Published

on

Sipas sondazhit më të fundit realizuar nga ABC News dhe Washington Post, 46 për qind të të anketuarve kanë shprehur interes që të votojnë për Donald Trump, gjersa vetëm 45 për qind prej tyre për kandidaten demokrate, Hillary Clinton.

Sipas asaj që shkruan ABC News, entuziazmi për Klintonin ka nisur të zbehet pas rinisjes së FBI-së ndaj saj lidhur me skandalin e ‘e-mail’-eve, transmeton Periskopi.

Vetëm nëntë ditë më parë, sipas sondazheve të bëra, Klinton udhëhiqte ndaj Trumpit me 12 për qind.

Daily Mail shkruan se kjo është një lëvizje shokuese marr parasysh këtë përmbysje të shpejt të rezultatit, përkundër akuzave të panumërta ndaj Trumpit, përfshirë edhe skandalin e fundit të tij për sjellje të pahijshme ndaj grave. /Periskopi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending