Connect with us

Lajme

Shokët e Agim Ramadanit ngushëllojnë për vdekjen e nënës Fetihe

Published

on

Bashkëluftëtarët e Heroit të Kombit, Agim Ramadani, nga Brigada 138 që mban emrin e tij, ka ngushëlluar familjen për vdekjen e nënës Fetihe.

“Njoftoheni se ka vdekur sot në mëngjes Nëna e Heroit të Kosovës Agim Ramadani, (Fetihe Haliti Ramadani). Varrimi bëhet nesër me datë 13.09.2016 në orën 13:00 në varrezat e fshatin Zhegër- Gjilan. Në emër të të gjithë bashkëluftëtarëve të Brigadës 138 Agim Ramadani, i shprehim ngushëllimet më të sinqerta familjes Haliti dhe Ramadani. U prehtë në Paqe!”, thuhet në njoftim.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending