Connect with us

Lajme

Shoferi i Vehapit godet këmbësorin më veturë zyrtare

Published

on

Vetura zyrtare e kryetarit të Komunës së Rahovecit, Idriz Vehapi, është përfshirë në një aksident komunikacioni që ka ndodhur dje në dalje të fshatit Ratkoc të Rahovecit.

Sipas policisë dhe dëshmitarëve në vendin e ngjarjes, një qytetar ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në Spitalin Rajonal në Gjakovë “Isa Grezda” për tretman të mëtutjeshëm mjekësor.

Aksidentin e ka konfirmuar për Ekonomia Online komandanti i Stacionit të Policisë në Rahovec, Osman Ismajli.

“Aksidenti ka ndodhur rreth orës 12:10. Një këmbësor është goditur dhe është dërguar në Emergjencën e Spitalit Rajonal në Gjakovë. Në aksident është e përfshirë një veturë zyrtare KIA”, ka thënë Ismajli.

Ai nuk ka dhënë informata se a ka qenë shofer i veturës kryetari Vehapi, me arsyetimin se rastin e ka marrë Policia e Trafikut Rajonal.

“Sigurisht që do të hapet rast dhe vozitësi do të ndiqet penalisht”, ka shtuar Ismajli.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending