Connect with us

Lajme

Shkupi është goditë edhe mbrëmë nga një tërmet

Published

on

Një tërmet me fuqi 3 ballë sipas shkallës së Rihterit e ka goditur Shkupin mbrëmë në orën 01:32, njofton GazetaExpress.

Epiqendra e këtij tërmeti, që është një prej rreth 20 që ndodhën që nga mëngjesi i së dielës, ka qenë 6 kilometra në perëndim të Haraçinës dhe 3 kilometra në jugperëndim të fshatit Creshevë.

Nuk ka raporte për dëme të reja nga ky tërmet.

Edhe kjo dridhje u ndie nga banorët e Shkupit, kështu që një pjesë e tyre vendosën që edhe natën e shkuar ta kalojnë jashtë shtëpive de banesave të tyre.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending