Connect with us

Lajme

Shkon në 36 numri i të vdekurve në Stamboll

Published

on

Informacionet më të reja flasin për 36 të vdekur dhe 150 të lënduar nga sulmi i djeshëm në aeroportin “Ataturk” në Stamboll, raporton Euronews.


Ngjarja që tronditi botën ndodhi mbrëmë. Autoritetet janë duke e hetuar ende rastin, ndonëse dyshohet se kryes i këtij akti krimi mund të jetë Shteti Islamik.

Tre sulmues raportohet të kenë hapur zjarr afër një terminali të aeroportit duke qëlluar njerëz pa kontroll, përpara se të hidhnin veten në erë me bomba vetëvrasëse.

Shumica e viktimave ishin nga Turqia, por kishte edhe të huaj që ndodheshin aty në momentin kur u kryen sulmet. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending