Connect with us

Lajme

Shkon në 11 numri i të vdekurve në Stamboll – 36 të plagosur

Published

on

Një sulm me makinë bombë ndaj një autobusi policor të Turqisë la të vdekur së paku 11 persona, shtatë prej të cilëve policë, në Stambollin qendror në rajonin Vezneciler të martën në mëngjes, ka thënë guvernatori i Stambollit, Vasip Sahin për gazetarët në vendngjarje.

Ai tha se 36 persona tjerë janë plagosur në këtë sulm dhe tre prej tyre janë në gjendje të rëndë, raporton Reuters.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending