Connect with us

Sporti

Shkojnë në Turqi si futbollistë, por përfundojnë duke pjekur qofte (VIDEO)

Ata janë dy miq të vjetër, të cilëtpara disa vitesh luanin në Turqi me skuadrat rivale, por tashmë janë takuar përsëri për një qëllim tjetër.

Published

on

Po flasim për sulmuesin e Fenerbahces, Mousa Sow dhe ish-futbollistin e Beshiktash, Demba Ba të cilët kanë kaluar një fundjavë së bashku.

Dy lojtarët e njohur kanë pjekur së bashku qebapë, duke i imituar kuzhinierët turq që shquhen për këtë specialitet.

Mousa Sow është pjesë e Fenerbahces dhe po kalon momente shumë të mira, ndërsa Demba Ba ka pasur disa probleme me dëmtimet te Shangai.

https://www.youtube.com/watch?v=kx548bvEBnA

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending