Connect with us

Sporti

Shkëndija po tregon forcën e saj në Evropë, udhëheq bindshëm kundër HJK (Video)

Published

on

Skuadra nga Maqedonia, Shkëndija është duke u ndeshur me HJK në kuadër të raundit të dytë në Europ Ligë.

Ajo ka përmbysur rezultatin dhe tani po udhëheq me rezultat 3:1.

Golin e epërsisë (2:1) e shënoi sërish Besart Ibraimi, në minutën e 59’të. Derisa kompletoi het-trikun në minutën e 64, duke çuar rezultatin në 3:1.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending