Connect with us

Lajme

Shkatërrohet organizata shqiptaro-greke e drogës

Një organizatë kriminale e përbërë nga shqiptarë dhe grekë është shkatërruar nga policia greke gjatë një operacioni në qytetin e Larisas. Nga mediat greke bëhet e ditur se në total janë arrestuar 5 persona, tre shqiptarë dhe dy grekë.

Published

on

Trafikantët kishin transformuar një fermë në një punishte të mirëfilltë për kultivimin e kanabisit dhe përgatitjen e kokainës. Ferma e drogës ishte mbuluar me një material plastik transparent të posaçëm, shkruan albeu.com

Agjentët antidrogë asgjësuan 78 bimë kanabis sativa 3.6 metra të larta, 10 kg kanabis, 14 gram kokainë, 5 peshore elektronike, llampa, celularë, fishekë dhe sende të tjera që shërbejnë për kultivimin e drogës.

Ndërkohë, mësohet se organizata drejtohej nga njëri prej shqiptarëve të arrestuar, ndërsa dy shqiptarët e tjerë qëndronin në Greqi në mënyrë ilegale.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending