Connect with us

Sporti

Shkarkohet Jurgen Klinsman

Është shkarkuar Jurgen Klinsman si trajner i ekipit të kombëtares të SHBA-së.

Published

on

Federata e futbollit amerikan ka marrë vendim të shkarkoj legjendën gjermane pas rezultateve të dobëta. Ata e kanë falënderuar për bashkëpunimin e tij dhe punën e bërë

Sot, ne kemi marrë një vendim shumë të vështirë, për të prishur kontratën e trajnerit Jurgen Klinsmann”, ka thënë Gulati.

“Ne duam të falënderojmë Jurgenin për punën e tij të vështirë dhe përkushtimin gjatë këtyre pesë viteve të fundit”, përcjell Telegrafi.

Ndryshe, gjermani ka qenë në krye të ShBA-ve që nga viti 2011, dhe ka një statistikë prej 55 fitore, 27 barazime dhe 16 humbje.

.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending