Connect with us

Sporti

Shkaku i kërcënimve terroriste anulohet loja Shqipëri-Izrael në Shkodër

Stadiumi “Loro Boriqi” në Shkodër nuk do të presë Shqipërinë dhe Izraelin më 12 nëntor.

Published

on

Është UEFA që i ka dërguar letër Federatës Shqiptare të Futbollit, duke vendosur në momentet e fundit që ky takim të mos luhet në këtë stadium, por në Elbasan Arena, njofton FSHF, përcjell Gazeta Olle.

Takimi nis nga ora 20:45.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending