Connect with us

Lajme

Shkaku i EULEX-it, shtyhen gërmimet te Kisha politike në Prishtinë

Published

on

Javën e ardhshme ishte planifikuar të kontrollohet hapësira në oborrin e Universitetit të Prishtinës, saktësisht tek Kisha ortodokse dhe Rektorati, ku dyshohet për varrezë masive.

Por, kjo gjë nuk pritet të ndodhë të paktën deri më 4 korrik, ka bërë të ditur mjeku ligjor Arsim Gërxhaliu.

Tribuna Channel ka provuar të marrë një përgjigje edhe nga Prokuroria e Shtetit se çfarë kanë ndërmarrë në këtë drejtim, por nuk i janë përgjigjur televizionit.

Ndërkohë, Prenk Gjetaj, kryetari i Komisionit Qeveritar për Personat e Pagjetur, kishte deklaruar se ky informacion për varrezë masive nuk është i ri, porse është i paverifikuar.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending