Connect with us

Sporti

Shikoni se çfarë ka bërë Ozili për Shkodran Mustafin (Foto)

Shoqëria e Mesut Ozilit me Shkodran Mustafin daton shumë para se të transferohej mbrojtësi shqiptar te Arsenalit.

Published

on

Ata krijuan miqësi në kombëtaren e Gjermanisë, me të cilën në vitin 2014 e fituan Kampionatin Botëror.

Ndërsa tani, duke qenë se luajnë në të njëjtin klub, shoqërimi mes tyre është forcuar akoma më shumë.

Mesfushori gjerman e ka publikuar një fotografi në Facebook, ku shfaqet në stërvitje me mbrojtësin shqiptar.

“Gjithmonë një kundërshtar i vështirë në çdo seancë stërvitore. Shkodran Mustafi”, ka shkruar Ozil.

Ndërsa për ta respektuar kolegun e tij, krahas flamujve të Turqisë dhe Gjermanisë, postimin e ka shoqëruar edhe me flamurin shqiptar.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending