Connect with us

Lajme

Shikoni gafat e politikanëve shqiptar (Video)

Published

on

Emisioni “Kjo javë” i gazetares Nisida Tufa në “News 24” ka sjellë në rubrikën e përjavshme humoristike pamje nga disa prej momenteve më pikante të jetës politike gjatë kësaj jave.

Mes momenteve gazmore të videos, që i sjell personazhet kryesore të politikës në një këndvështrim tjetër, është edhe fjalimi i kryeministrit Edi Rama për një ish-ministër dhe batutat e tij me ‘autokaloriferin’, apo deri tek imitimi i që lideri i PD-së, i bën kreut të qeverisë.

Një tjetër moment i patransmetuar në kronikat televizive është edhe një çast aspak i këndshëm për ministrin e Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri, të cilit gjatë seancës së të enjtes në parlament i derdhet bidoni i ujit mbi disa dokumente.

https://www.facebook.com/balkanwebCOM/videos/1308279909220963/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending