Connect with us

Sporti

Shikojeni si e shkatërruan shpërthimet autobusin e Dortmundit (Foto)

Published

on

Mediet gjermane kanë publikuar fotografitë e para të dëmtimit të autobusit, ku si pasojë e këtyre lëndimeve, mbeti i lënduar mbrojtësi Marc Batra.

Vlen të theksohet se  ndeshja ndërmjet Dortmundit dhe Monacos, e paraparë të zhvillohej sonte nga ora 20:45, është shtyrë për nesër, nga ora 18:45. /Periskopi/

ks-s

shpee

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending