Connect with us

Sporti

Shikojeni: Ish ylli i Real Madridit dhe Chelseat ka bërë diçka të pazakonshme në fushë (Video)

Published

on

Ish-mesfushori i Chelseat po e shijon një periudhë të fundit në futboll para pensionimit te skuadra indoneziane, Persib Bandung

Ganezi zhvilloi ndeshjen e parë për këtë skuadër ditën e djeshme, pasi u desh të priste deri në fillimin e kampionatit indonezian, edhe pse transferimin e kishte kompletuar disa muaj më parë, transmeton Sportali.net.

Sidoqoftë, ai menjëherë në ndeshjen e parë u bë protagonist i një situate interesante.

Kur futbollisti i Bali United, Tabes Roni goditi topin në këmbën e tij nga një distancë e afërt, Essien për një moment e humbi qetësinë, dhe e ndjeku kundërshtarin poshtë e lartë fushës.

Shikoni videon e mëposhtme.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending