Connect with us

Lajme

Shiheni se si Ismet Beqiri vjellte vner kundër PDK’së…

Published

on

Shiheni se si Ismet Beqiri vjellte vner kundër PDK’së…

Ismet Beqiri dikur ishte kritikuesi më i madh i PDK’s së Hashim Thaçit.

Por, ditën kur Thaçi u votua për President, Beqiri ndihej i lumtur dhe i relaksuar.

“Thaçi është maja e së keqës, fajtorë për korrupsion dhe krim të organizuar, refuzojmë kategorikisht koalicionin më PDK’në, të zhytyr deri në fyt në të këqija..”, etj., janë disa nga cilësimet që Beqiri ia bënte dikur PDK’së dhe Hashim Thaçit.

Sot, janë në të njëjtin shtratë. Për më shumë shiheni videon.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending