Connect with us

Lajme

Shihni jetën luksoze të kandidatit te Kadri Veselit për kryetar të Drenasit (FOTO)

Duket si oazë në mes të fshatit. Nuk ka epitet tjetër që i shkon për shtati asaj çfarë ka ndërtuar në fshatin e tij të lindjes, Ramiz Lladrovci, tashmë kandidat zyrtar i Partisë Demokratike të Kosovës për kryetar Drenasi.

Published

on

Në Gllanasellën e Drenasit, me shtëpitë mesatare të ndërtuara me mund nga banorët, ka vite që është ngritur një godinë e lartë e rrethuar me anekse tjera të projektuara mirë nga arkitekti.

Brenda “kalasë” së Lladrovcit është edhe një pub, ku mund të rrinë mysafirët e veçantë të ish-deputetit të PDK-së.

Kurse në mes të oborrit ndodhet pishina që ditëve të nxehta të verës shfrytëzohet nga ai dhe anëtarët e tjerë të familjes.

Edhe nga qielli vërehet investimi i madh që kjo familje patriotësh nga Drenica ka bërë. Përmes Google-map shihet fare lehtë dallimi mes saj dhe shtëpive tjera.

Verës ky vend ka pamje të bukur, por asgjë nuk ndryshon edhe kur bie borë.

Në deklarimin e pasurisë, Lladrovci nuk ka treguar se sa është shuma që kushton kjo shtëpi e ndërtuar në vitin 1999, por vetëm tregon hapësirën që sipas tij është 480 000 metër katrorë.

Image

Image

Image

Image

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending