Connect with us

Sporti

Shevchenko trajner i Ukrainës

Published

on

Ukraina ka emëruar si trajner ish-sulmuesin e Milanit dhe Chelseat, Andriy Shevchenko.

39-vjeçari ishte pjesë e stafit të trajnerëve në Euro 2016, por Ukraina nuk ia doli të kalonte fazën e grupeve, duke humbur tri ndeshjet, pa shënuar asnjë gol.

Pas këtyre rezultateve përzgjedhësi Mykhaylo Fomenko dha dorëheqje dhe vendin e tij do ta zë Shevchenko.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending