Connect with us

Lajme

Sherri në Kuvendin e Shqipërisë, deputetët shahen mes vete (Video)

Seanca e sotme në Kuvend është shoqëruar me debate të shumta mes opozitës dhe mazhorancës.

Published

on

Në momentin kur ish-kryeministri Berisha fyejti deputetët e PS-së, duke iu thënë se “ju socialistët jeni racë e neveritshme”, ka nisur një përplasje mes Taulant Ballës dhe deputetit Asllan Dogjani.

Ky i fundit deri në vitin 2013 ishte deputet i PS-së.

Dogjani tentoi të afrohej te Balla për t’u konfrontuar fizikisht, ndërsa lëshoi ndaj tij sharje dhe fyerje të ndryshme.

Shihni videon e siguruar nga Lapsi.al, ku Dogjani në një moment e shan Ballën me fjalët: Do të të q*j rrobt…

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending