Connect with us

Lajme

Shërohet edhe gruaja shtatzënë me koronavirus në QKUK

Published

on

Në mesin e 87 të të shëruave nga Covid-19 është edhe gruaja shtatzëne në Klinikën Infektive.

Lajmin e ka bërë të ditur intektiologu Valbon Krasniqi.

 

 

Njoftimi:

Sot vjen lajmi më i mirë: 87 me 1;

Vetëm 1 rast i ri i konfirmuar me COVID-19;

87 të shëruar, në mesin e tyre edhe shtatëzëna e shtrirë në klinikë. Urime.

Para 3 ditëve paralajmërova prerjen (takimin) e 2 vijave.

Dhe sot më 5 Maj, në ditën e 54-të të pandemisë ndodhi kjo.

Sot, në Kosovë  kemi për herë të parë që prej fillimit të pandemisë, kemi më shumë të shëruar (463) se sa raste aktive (350).

Sigurt, por të kujdesshëm drejt fundit të pandemis.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending