Connect with us

Sporti

Shefki Kuqi e Njazi Kuqi nënshkruajnë me Interin (Foto)

Shefki dhe Njazi Kuqi kanë vazhduar kontratat me skuadrën e Inter Turkut

Published

on

Skuadra finlandeze, Inter Turku ka njoftuar se ka vazhduar kontratën e trajnerit Shefki Kuqi për vitin 2017, me opsion edhe për një edicion tjetër, përcjell Gazeta Express.com

Ata po ashtu njoftojnë se kontratën ia kanë vazhduar edhe vëllait të Shefkiut, Njazi Kuqi, i cili luan si sulmues në këtë skuadër.

Njaziu ka nënshkruar kontratë për dy edicione, deri në fund të vitit 2018.

njazi_1479743471-3343212

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending