Connect with us

Lajme

Shefi i Wikileaksit flet për emailet e Klintonit

Wikileaks nuk ka marrë nga qeveria ruse e-maile që mund të vënë në pozitë të vështirë Hillary Klintonin dhe stafin e saj, deklaroi shefi i Ëikileaksi-t, Julian Assange.

Published

on

Duke folur nga ambasada e Ekuadorit në Londër, ku ndodhet që prej katër vitesh, Assange akuzoi fraksionin e Klintonit për ngritjen e një histerie neomakartiste, sipas së cilës ”Rusia është përgjegjëse për gjithçka”.

“Hillary Clinton ka deklaruar shumë herë, në mënyrë false, se 17 agjenci amerikane të shërbimeve sekrete kishin thënë se Rusia ishte burimi i publikimeve tona. Por, ajo që është false është se qeveria ruse nuk është burimi i tyre”, theksoi Assange.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending