Connect with us

Lajme

‘Shefi i shefave’ festoi ditëlindjen, ja si e befasuan familjarët (Foto)

Published

on

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Adem Grabovci dje festoi ditëlindjen e radhës.

Me këtë rast familjarët e tij ishin kujdesur  për një befasi të këndshme.

“Dje, me rastin e ditëlindjës sime të 57-të, familjarët ishin kujdesur për një befasi të këndshme. Gjithsesi që në mesin e familjes çdoherë njeriu ndjehet mirë, fiton forcë dhe motivim për punë dhe përballje me sfidat e përditshme. Krahas falenderimit të përzemërt për bashkëshortën, Kumrijën, djemtë dhe familjarët tjerë të shumtë, i falenderoj miqtë dhe bashkëpunëtorët e mi të cilët përmes urimeve të tyre ma zbukuruan këtë ditë të veçantë të jetës.”, ka shkruar Gravovci përbri fotografisë. /Indeksonline/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending