Connect with us

Lajme

Shefi i NATO’s: Vuçiq, njeriu i duhur për president

Sekretari gjeneral i NATO’s Jens Stoltenberg e ka uruar kryeministrin serb Aleksandar Vuçiq për zgjedhjen për kryetar, duke porositur se Vuçiq është njeriu i duhur për këtë rol të rëndësishëm në kohën plotë sfida për Serbinë dhe Ballkanin Perëndimor.

Published

on

Stoltenberg ka theksuar se vitet e fundit, duke falënderuar udhëheqjes së Vucic’it, “partneriteti i Serbisë me NATO’n është avancuar dukshëm, me rezultate në një numër të fushave dhe me politikë të jashtme të balancuar”.

Ndryshe, Vucic fitoi bindshëm në zgjedhjet presidenciale në Serbi, duke lënë shumë prapa kundërkandidatët e tij.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending