Connect with us

Lajme

Shefi i Kabinetit të Lutës: Elektorati i LDK’së të na falë që hymë në koalicion me Kadri Veselin

Deklarata e kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli se ka dështuar qeveria e drejtuar nga Isa Mustafa dhe se vendi duhet të shkoj në zgjedhje të reja, ka nxjerrë pakënaqësitë në LDK.

Published

on

 

Është shefi i kabinetit të kryetarit të Gjilanit, Lutfi Hazirit, Arbër Ismajli, ai i cili e ka pranuar se koalicioni me PDK-në e Hashim Thaçit e të Kadri Veselit ishte gabim, dhe se ishte bërë kundër vullnetit të anëtarësisë së LDK-së, raporton Gazeta Blic.

“Kujt po i dhemb, Lulit apo neve? Gabimi jonë është që s’kemi ecur reformave por me riciklime jemi mundu me e tutë arushëm me shoshë! Kemi hyrë bashkë kundër vullnetit të ushtarëve tanë”, ka theksuar ai.

Ismajli ka kërkuar që elektorati i LDK-së, t’i falë për këtë gabim, raporton Gazeta Blic.

Shënimi i plotë i Ismajlit:

1

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending