Connect with us

Lajme

SHBA dhe BE: Armëpushimi në Siri në duar të Rusisë

SHBA-ja, BE-ja dhe ministrat e Punëve të Jashtme të shumë vendeve evropiane vlerësuan të shtunën në një komunikatë të përbashkët se rikthimi i armëpushimit në Siri varet nga Rusia.

Published

on

“I takon Rusisë të provojë se është e gatshme dhe se është në gjendje të marrë masa të jashtëzakonshme për të shpëtuar përpjekjet diplomatike, për të rikthyer armëpushimin në Siri”, thuhet në një komunikatë të firmosur nga ministrat e Punëve të Jashtme të katër vendeve evropiane, Francë, Itali, Gjermani, Britani e Madhe, të Përfaqësueses së lartë të BE-së dhe të sekretarit amerikan të Shtetit.

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending