Connect with us

Sporti

Shaqiri titullar: Formacionet zyrtare Stoke City – Liverpool

Published

on

Dy skuadrat angleze kanë publikuar tashmë formacionet titullare, ku Xherdan Shaqiri gjendet titullar te Stoke City.

Stoke City e pret në “Britannia Stadium” Liverpoolin në ndeshjen e vlefshme për javën e 31 të Ligës Premier.

Djelmoshat e trajneri Mark Hughes nuk po kalojnë formë të mirë, duke humbur në tri ndeshjet e fundit dhe në ndeshje ndaj Liverpoolit presin rikthimin te rezultatet pozitive.

Ndërsa, në anën tjetër, mysafirët e Liverpoolit, përveç fitores do të ishin të kënaqur edhe me një barazim, pasi do të qëndronin në pozitën e tretë.

Stoke CityGrant; Johnson, Shawcross, Martins Indi, Pieters; Shaqiri, Allen, Cameron, Arnautovic; Walters, Berahino.

Liverpool: Mignolet, Clyne, Lovren, Klavan, Matip, Milner, Can, Wijnaldum, Alexander-Arnold, Woodburn, Origi

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending