Connect with us

Sporti

Shaqiri prinë për golin më të mirë në EURO2016, i duhet edhe pak ndihmë

Published

on

Goli i Xherdan Shaqirit ndaj Polonisë, është shumë afër që të shpallet më i bukuri i “Euro 2016”.

Në orën e fundit, kosovari ka marrë dukshëm vota më shumë se rivalët e tij.

Votat për golin e Shaqirit po shtohen dhe me shumë gjasë, ai në fund do t’i gëzohet çmimit.

Kryeveprën në fjalë, Shaqiri e shënoi në ndeshjen Zvicër-Poloni.

Gjithsesi, këtë çmim reprezentuesi zviceran po e fiton ekskluzivisht falë tifozëve shqiptarë.

Votimi mbyllet para orës 21:00.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending