Connect with us

Sporti

Shaqiri krahasohet me Messin

Published

on

Te Stoke City po “çmenden” pas yllit kosovar Xherdan Shaqiri.

Pas golit sensacional për Zvicrën ndaj Polonisë, tifozët anglezë mezi po presin që ta shohin Shaqirin nën fanellën bardhekuqe në edicionin e ri.

Një gjë të tillë e vërteton më së miri edhe një flamur special i përgatitur nga një tifoz.

“Xherdan Shaqiri, Lionel Messi i Stoke Cityt”, thuhet aty, ku pos emrit të kosovarit figurojnë edhe dy fanellat e tij, ajo e klubit anglez dhe tjetra e Zvicrës.

Shaqiri pritet të jetë futbollisti kryesor i Stoke Cityt këtë sezon.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending