Shaqiri ka dy fjalë për Atalantan për ndeshjen e nesërme, në gjuhën italiane edhe atë

Periskopi.com Sporti

Futbollisti kosovar, Xherdan Shaqiri siç duket pritet të luajë në ndeshjen e nesërme, në Ligën e Kampionëve, ndaj Atalantas, kjo mbase pasi shkëlqeu në ndeshjen e fundit të Liverpoolit, transmeton Periskopi. 

Shaqiri duket se ka paralajmëruar lojtarët e ekipit bergamez, se është duke stërvitur dhe i gatshëm për ndeshjen e nesërme.

“I gatshëm për nesër”, shkroi sipër fotografisë Shaqiri, në gjuhën italiane.

Shihni postimin.

Shpërndaje në: