Connect with us

Sporti

Shaqiri i lumtur te Liverpooli, refuzon ekipin e Bundesligës

Published

on

Sipas raportimeve të Skysport Germany, Xherdan Shaqiri ka refuzuar ofertën e Herthas së Berlinit për t’u transferuar në Bundesligë gjatë këtij afati kalimtar.

Mesfushori shqiptar ishte tentativa e tretë e dështuar e Herthës, pas Ivan Perishiq dhe Christian Eriksen.

 

 

Shaqiri është i lumtur të qëndrojë te Liverpooli, sidomos më hapësirën që i është dhënë në javët e fundit.

Roli i tij te ‘të kuqtë’ ka nisur të ndryshojë. Reprezentuesi zviceran, ka luajtur në 6 ndeshjet e fundit me Liverpoolin.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending