Connect with us

Sporti

Shakira në autobus me Barcelonën, shoferi gati sa… (Foto)

Published

on

Barcelona ka mbërritur mëngjesin e së hënës në Torino dhe është gati për ndeshjen e së martës mbrëma kundër Juventusit në “Juventus Stadium”.

Blaugranat erdhën nën shoqërinë e Shakiras, këngëtares kolumbiane që është e lidhur me mbrojtësin e Barcelonës, Gerard Pique.

Por një shqetësim të vogël ka pasur Barcelona sapo ka mbërritur në Itali, pasi shoferi i autobusit të katalanasve ka ngatërruar rrugën për të shkuar në hotelin ku do të akomodoheshin spanjollët.

Fatmirësisht, nuk ka pasur asnjë incident. Shoferi ka kthyer autobusin pas, për të marrë më vonë rrugën e duhur dhe për të sistemuar Barcelonën sipas planifikimit. Pasditen e së hënës kanë folur në konferencën për shtyp Javier Mascherano dhe Luis Enrique, përpara se të fillonte seanca stërvitore në “Juventus Stadium”, në orën 19:00.

Si Barcelona, ashtu edhe Juventus, janë në garë për të fituar tripletën, me italianët që kanë vështirësi disi në Champions, ndërsa spanjollët e kanë problemin me kampionatin pas humbjes së fundit në Malaga.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending