Connect with us

Lajme

Shakaja e Vladimir Putin: “Kufijtë e Rusisë nuk kanë fund” (Video)

“Kufijtë e Rusisë nuk kanë fund”, ka thënë presidenti rus, Vladimir Putin gjatë një ceremonie të ndarjes së çmimeve për studentët e gjeografisë në Moskë.

Published

on

Më tej mediat shkruajnë se pas kësaj deklarate, Putin ka thënë se “Kjo është një shaka”.

Ngjarja kishte për qëllim të shpërblente ata që kontribuan në studimet gjeografike në Rusi, duke kulmuar me një skenë në të cilin Putin shfaqet me një fëmijë shkolle.

Putin pyeti fëmijën 9-vjeçar për kufijtë e Rusisë dhe ai iu përgjigj:

“Kufijtë e Rusisë përfundojë në ngushticën e Beringut, me SHBA”.

“Kufijtë e Rusisë nuk kanë fund”, ia ka kthyer Putin, duke përqafuar fëmijën.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending