Connect with us

Lajme

Sërish tërmet në Shkup

Tërmet me magnitudë prej dy ballëve sipas shkallës Rihter është regjistruar herët në mëngjes në ora 3 e 11 minuta në Shkup.

Published

on

Observatoriumi sizmologjik pranë Fakultetit matematiko-natyror në Shkup kumtoi se tërmeti është ndjerë në Shkup dhe rrethinë me intensitet prej tre deri në katër ballë sipas Shkallës evropiane makrosizmike.

Epiqendra e lëkundjes ndodhet në pjesën lindore të Rajonit epiqendror të Shkupit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending