Connect with us

Lajme

Sërish shpërthim në Siri, një i vrarë dhe 25 të plagosur

Published

on

Një grua ka humbur jetën dhe 25 persona të tjerë janë plagosur kur një bombë ka shpërthyer në një autobus në qytetin jugor sirian Homs, të shtunën, raportojnë mediat siriane.

Bomba ka shpërthyer në Hassia, 40 km në jug të Homs, në një autobus që po barte punëtorë, raporton Reuters.

Detaje tjera lidhur me rastin nuk janë bërë të ditura.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending