Connect with us

Sporti

Sërish probleme mes agjentit të Toure dhe Guardiolas

Vetëm pak kohë pasi Yaya Toure i kërkoi falje trajnerit Pep Guardiola për sjelljet e përfaqësuesit të tij, ky i fundit ka refuzuar një gjë të tillë.

Published

on

Agjenti i mesfushorit të Manchester Cityt thotë se nuk ka për çka t’i kërkojë falje trajnerit 45-vjeçar.

“Ne duam paqe, por nuk do të kërkoj falje. Kërkimfalje për çfarë?”, tha agjenti i Toure.

“Ndoshta Toure ka kërkuar falje, mirëpo nuk e di për çfarë. Mendoj se Yaya nuk e ka pasur këtë qëllim. Ai do paqe me Guardiolën”, shtoi ai.

Problemet mes agjentit të 33-vjeçarit dhe Guardiolas kishin nisur muaj më parë, pasi ky i fundit nuk e kishte përfshirë lojtarin në fjalë fare për ndeshjet në Ligën e Kampionëve. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending