Connect with us

Lajme

Serbia nuk mund të hyjë në BE me çështje të hapura rreth Prishtinës

Published

on

Deputeti i Parlamentit Evropian Knut Fleckenstein sot në Beograd ka thënë se Serbia duhet të vazhdojë dialogun me Prishtinën dhe duhet t’i zbatojë të gjitha marrëveshjet e nënshkruar me Kosovën në mënyrë që të avancojë drejt BE –së e të hapë kapituj të rinj për negociata, transmeton Koha.net.

“Nëse edhe më tej do të ketë çështje të hapura në marrëdhëniet e Beogradit e Prishtinës, nuk do të ketë anëtarësim në BE ”citon “Veçernje Novosti” i Beogradit të ketë thënë Fleckenstein , duke shtuar se dy palët, Prishtina e Beogradi, duhet të jenë të arsyeshme.

“Detyra e shtëpisë në fund duhet gjithsesi të bëhet”, ka thënë Fleckenstein.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending